/Evinizi Eşsiz Gösterecek Dekorasyon Önerileri | Pratik Mutluluk

Evinizi Eşsiz Gösterecek Dekorasyon Önerileri

Evinizde bir iç mimar dokunmuşçasına profesyonel bir görünüm elde etmek istiyorsanız o halde yazımızın devamına buyurun, keyifli okumalar. 

İskandinav Stili 

İskandinav stili ile sıcacık salonlar yaratmaya ne dersiniz? Özellikle ahşap kullanımının bir hayli fazla olduğu İskandinav stilini yaratmak istiyorsanız minimal mobilyalar seçerek işe başlayın. Üzerinde detay, işleme, oyma olmayan minimal mobilyalar hem yıllarca her alanda kullanmanıza imkan sağlayacak hem de diğer mobilyalar ile yarışmadığından sade bir görünüm elde edeceksiniz. Bu görünümde birbirinden farklı ahşap formlarını kullanabilirsiniz. özellikle İskandinav stili evlerde ahşabın sıcak dokusu öne çıkıyor. Bu yüzden kaplama değil ham ahşap malzeme kullanmaya özen gösterin. 

Sade Minimal ve Şık Evler 

Evinizde fazla eşyalardan arınmak istiyorsanız bu tarz tam sizlik. Özellikle mutfaklarda bembeyaz taşlı mutfaklar, çimstone tezgahlar, tezgahın üstünde birkaç minimal mutfak eşyası dışında eşya bulunmayışı mutfağınızın ortasındaki küçük bir ada. İşte bu tarz bir mutfak tam olarak minimal şık mutfağı yansıtıyor. Spot ışıkları ile destekleyerek mutfağınıza ekstra aydınlık katabilirsiniz. 

Endüstriyel Evler 

Biraz daha loft görünümünde olan tuğla taşlı duvarlarla bezenmiş bir evi endüstriyel tasarıma çevirmek istiyorsanız çevrede bulunan boruları, elektrik tesisatını kapatmak yerine daha modern göstermekle işe başlayın. Tesisatları daha modern göstermek için bakır borulardan faydalanabilir, borularınızın rengini değiştirebilir, daha endüstriyel bir görünüm kazanması için ise aydınlatma anahtarlarını siyah bir forma dönüştürebiliriz. Tüm bunlar evinizde daha endüstriyel bir görünüm yaratmanıza yardımcı olacak. Ayrıca endüstriyel görünümün olmazsa olmazı demir mobilyalar, demir dolapları da işin içine dahil etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir